Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Bahçelievler Deresine Köpek Düştü

Bahçelievler Deresine Köpek Düştü

Kırıkkale ili Merkez ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi civarında bulunan dereye düşen sokak köpeği, mahalle sakinleri tarafından itfaiyeye haber verilmesi üzerine 3 saatlik bir çalışma sonrası kurtarıldı.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale ili Merkez ilçesi Bahçelievler Mahallesinde bulunan dereye bir sokak köpeği düştü. Derenin içindeki çamurlara saplanan sokak köpeği gören mahalle halkı, Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yardım istedi. Olay yerine gelen görevliler, çamura saplanan sokak köpeği için kurtarma operasyonu düzenlediler. Kurtarma operasyonu yaklaşık 3 saat sürdü. Uzun uğraşlar sonucu kurtarılan köpek, Kırıkkale Belediyesi Veteriner ekipleri tarafından öncelikle müdahale edildi. Sağlık durumu hakkında tespitlerde bulunan ekipler, köpeği hayvan barınağına sevk ettiler.

Kurtarılan köpek, Bahçelievler Mahallesi halkı tarafından karaya çıkarıldıktan sonra yoğun sevgi ve şefkat ilgisi ile karşılaştı. Kırıkkale7 ekibi olarak bizde Kırıkkale halkının hayvan sevgisini destekliyor, ince düşünceleri için teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir