Kırıkkale7 Hakkında
Kırıkkale7 Hakkında

Hakkında

Kirikkale7.Com 2018 Aralık ayında soğuk bir kış gününde yeniliklerin zamanının geldiğini düşünen 2011 yılından itabaren Kırıkkale iline haber hizmeti sağlayan genç, dinamik ve atak bir ekip tarafından kurulmuştur.

Kırıkkale ili Merkez ilçesi Zafer Caddesi lokasyonunda hizmete açılan Kırıkkale7, Kırıkkale ilinin en köklü basın mensuplarını bünyesinde barındırmaktadır. 2011 tarihinden itibaren Kırıkkale halkına sunmuş olduğu hizmetle övgüler, teşekkürler ve methiyeleri kurumsal olarak okuyucuları tarafından almış bulunmaktadır. Kırıkkale haber bakış açısını yenileyen yapısı itibariyle, Kırıkkale halkının habercilik bakış açısı yenilenmiş ve artık eski karmaşık eksik haberler yerine yalın anlaşılır güncel haberleri Kırıkkaleli hemşehrilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Geçmişte gelen ses getirme projelerimize Kırıkkale7.Com olarak da devam ettirmeyi planlamaktayız. Kırıkkale iline daha önce anlatılmamış, görülmemiş haberleri sunmaktan gurur duymaktayız. Kırıkkale 7 hizmete açarken, 71 plakanın 7 ‘si ve 7 Gün 24 Saat ‘in 7 ‘sini Kırıkkale ismi ile birleştirerek amacımızı ismimizle uyumlu hale getirdik. Artık 7 gün 24 saat Kırıkkale haberlerine anlık olarak ulaşabileceksiniz.

Reklamsız haberciliği 2011 yılından beri Kırıkkale halkına sunan bünyemiz sayesinde haber okumak isterken reklamlarla karşılaşan diğer haber firmaları gibi bir sitemizle karşılaşmayacaksınız. Haber okumak istediğiniz zaman parmağınızla tıkladığınız her nokta sizi bilgilendiren bir haber noktası olacaktır. Yaşanılan durumları öğrenmek istediğiniz zaman bir tık uzaklıkta olan kirikkale7.com internet sitemiz siz değerli okuyucularına hizmet kalitesini düşürmeden vermek için reklam alımlarına izin vermemektedir. Kırıkkale halkının reklam alımlarını onaylaması durumda siz değerli Kırıkkale halkını dinleyerek sizlerin görmek istediği yani kampanya ve sitemize özel indirimlerin bulunduğu reklam yayınlarını görmeye başlayacaksınız. Tüm amacı Kırıkkale halkına fayda olarak yayınlanan sitemiz siz değerli Kırıkkale halkı için olduğunu bilmenizi isteriz.

Kırıkkale ilinde yapılmamış haberleri yayınlayarak, halkın sesi olacağız. Kırıkkaleli hemşehrilerimizin sevinçlerini, üzüntülerini, kederlerini, şikayetlerini her durumu paylaşan bir Kırıkkale haber olacağız. Misyonumuzla birlikte Vizyonumuzu geniş tutarak önce Ankara daha sonra tüm Türkiye’de ses getiren haber paylaşımlarında bulunacağız. İç Anadolu Bölgesinde Ankara ilinden ayrılarak 71 plaka tanımı yapılan Kırıkkale ilinin vilayet hakkı kazanmasından sonra yenilik açısından en büyük yeniliklerinden biri yeni Kırıkkale duyumlarını öğreneceğiz sitemiz olacaktır. Kaliteli eğitim, spor, politika, siyaset, yaşam, yerel ve hayata dair tüm paylaşımları mevcut sitemizden tüm Kırıkkale halkına duyurmanın mutluluğunu paylaşmaktayız. Bizi var eden sizlere sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız.