Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Halter Hırsız Kırıkkale Kanal
halter hırsız kırıkkale kanal

Halter Hırsız Kırıkkale Kanal

Kırıkkale ilinde gel gelelim her gün başka bir olayla karşınıza çıkmamak gibi bir durum olmuyor. Kırıkkale ilinde gündemde olan haberleri derlediğimiz Kırıkkale Haber yayınına hoş geldiniz değerli Kırıkkale halkı.

Kırıkkale ilinde bir Halter Organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Tüm Türkiye genelinden başvurularının yapıldığı 350’yi aşkın sporcunun katıldığı organizasyona protokol katıldı. Konuşmalarda Türkiye’nin genç nüfusa sahip olduğu, sporlara önem verilmesi gerektiği belirtildi. Kırıkkale haber muhabirlerimizin kayıtlarına göre iki gündür Kırıkkale Başpınar Spor Salonunda yarışmaların düzenlendiği, gün sonlarında kazananlara madalyalarının verildiği öğrenildi. Ata sporumuzun Kırıkkale ilinde yapılması gerçekten mutluluk verici. Kırıkkale halkına tüm sporları takip etmesini, Kırıkkale ilinde yapılanlara destek verilmesine davet ediyoruz.

Hırsızlık olaylarının bir günde karşılaşmayalım demeye başlamadık mı sizce de ? Kırıkkale ilinde hırsızlık aldı başını gidiyor. En son halı yıkama işi yapan bir işletmeye giren hırsızlar, Kırıkkale halkı yıkama yapan bir işletmenin 46 tane halını çaldılar. Halıların değeri dudak uçurtan cinsten. 100.000 Türk Lirasına yaklaşık olduğu söylenen halılar ile hırsızlar yakalandı. Yalnız halıların sadece 18 tanesi halı yıkama yapan işletmeye teslim edildi. Geriye kalan halıların akıbeti bilinmiyor. Kırıkkale halı hırsızları yakalandı çıkarıldıkları mahkeme kararına göre Kırıkkale Haber muhabirleri 5 kişinin göz altı süresi sonrası mahkemeye çıkarıldıklarını ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıkları öğrenildi. Umarız halıları bulunmayan vatandaşlarımızın da halıları teslim edilir.

Kırıkkale kanal demişken yakında uluslar arası kanalımızın haberini bekliyorsunuz biliyoruz. Ama geç olsun güç olmasın biraz daha sabır dostlar. Kırıkkale ilinde kanal haberimiz başka kanal. Kırıkkale-Ankara yolunda bir trafik kazası meydana geldi. Bariyerlere çarparak kontrolü kaybeden sürücü aracı sulama kanalına düşürdü. Araçta bulunan 4 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen emniyet ekipleri yol güvenliğini sağlamak amacıyla yolun kısmı şerit kapaması yaparken, sağlık ekipleri yaralılara müdahale ettiler. İlk müdahalenin ardından Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırıldılar.

Kırıkkale ilinde güncel Kırıkkale Haber takip etmek için 7 gün 24 saat haberin adresi Kirikkale7.Com’u takip etmeyi unutmayın. Haberin günü 7 gün 24 saat Kırıkkale haber.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir