Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığından İstifa Açıklaması
bülent altınışık

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığından İstifa Açıklaması

İnternet üzerinden Kırıkkale haber paylaşımlarında İYİ Parti Kırıkkale İl Teşkilatında toplu istifa başlıklı 168 kişinin istifa ettiği söylentisi üzerine sosyal medya gündemin konusu MHP’ye geçtiği iddia edilen İYİ Partililer oldu.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, sosyal medya üzerinden açıklama yapan İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, 168 kişilik toplu istifa başlıklı haberlerin doğru olmadığını savundu. 1 kişinin istifa ettiğini belirten Altınışık Kırıkkale haber basın açıklamasında, Partilerine bazı iktidar yandaş basın organlarının asılsız haberlere yer verildiğini söyledi. Geçmiş olunan günlerde partilerinden bir kişinin istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçişin 168 kişinin istifası gibi gösterenler İYİ Parti’nin gücünün farkına vardıklarını belirtti. Konuşma metninin tamamında aşağıdaki sözlere yer verdi.

Açıklamaya ait metin alt kısımda mevcuttur.

BASIN AÇIKLAMASI

 

İYİ PARTİ KIRIKKALE İL BAŞKANLIĞINDAN 

Partimizle ilgili bazı iktidar yandaşı basın organlarında, yandaşlık sınırlarını da aşıp, gazetecilik meslek ilkelerini ve haysiyetini ayaklar altına alan asılsız haber ve yorumlara yer verilmiştir. Geçtiğimiz günlerde Kırıkkale ilimizde partimizden tek bir kişinin istifa edip başka bir partiye katılması “168” kişinin istifası ve katılımı şeklinde verilmiştir. Abartının, yalanın ve iftiranın bu kadarı artık ahlaksızlıktır, adiliktir ve alçaklıktır. Partimize zarar vermek için 1 kişinin istifasını 168 kişi olarak yalan haber yapanlar, demek ki Kırıkkale ve ülke genelinde yükselişimizden paniğe kapılmışlardır. Kırıkkale’de ve ülke genelinde Millet İttifakı’nın adaylarının seçimleri kazanacağını görenlerin iftira ve yalandan başka bir çareleri kalmamıştır. İYİ Parti ve Millet İttifakı Kırıkkale’de ve ülke genelinde bir çok belediyeyi kazanacak, 31 Mart akşamı milletin şamarı yalan haber yapanların ve iftiracılarının yüzünde bir şimşek gibi patlayacaktır. Milletimiz yalancıların ve iftiracıların dersini verecek, Kırıkkale’de ve tüm Türkiye’de İYİ Parti, Millet İttifakı kazanacak, millet kazanacaktır.

Bülent Şükrü ALTINIŞIK

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir