Cumhurbaşkanı Keskin

Keskin İlçesi İçin Cumhurbaşkanı’ndan Talimatlar

Kırıkkale haber muhabirlerine açıklama yapan Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan CAN, Keskin ilçesinin sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile paylaştığını ve ilgili kişi ve kuruluşlara talimatlar verildiğini söyledi.

Bilindiği üzere 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonucunda seçimin tekrarlanması gereken belediyeler arasında Kırıkkale iline bağlı Keskin ilçesi de vardı. Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan CAN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Keskin ilçesinin sorunlarını dile getirdi. 2 Haziran 2019 tarihinde yeniden seçim yapılacak ilçenin sorunları arasında doğal gaz ve su sorunu konuşuldu. Doğal gaz ile ilçe halkının ısınma ve sıcak su probleminin çözülmesi için ilgili bakanlıklara talimat verildiğini söyleyen Can, Keskin ilçesinde gerçekleşen su ihtiyacını karşılayan projenin başarısız olduğunu yeni dönemde İller Bankası aracılığıyla bu sorunun çözüleceğini söyledi. Ayrıca Keskin ilçesine bir adet millet bahçesinin Karıştıran Mevki’ne kurulmasıyla ilgili talimatlar verildiği öğrenildi.

Öte yandan Ak Parti Keskin İlçe Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ın Kırıkkale Haber sosyal medya sayfalarında paylaşılan broşürü Keskin ilçesinin gündemi oldu. Yıldırım’ın broşüründe Keskin ilçesine doğal gaz geleceğini, ilçe halkının içme suyuna kavuşacağını ve Keskin ilçesinin bir millet bahçesinin olacağını söyledi. Broşürün altına yorum yapan Kırıkkaleli vatandaşlar Keskin İlçesine Belediye Başkanlığı yapan Dede Yıldırım’a vaatleri hakkında atıfta bulundular.

Kırıkkale ilinin en büyük ve önemli ilçelerinden biri olan Keskin ilçesinde gerçekleşecek olan seçim sonucu tüm Kırıkkale halkı ve haberinin merak konusu.

 

Check Also

Kırıkkale’ye Yeni Rahmi Pehlivanlı Eserleri Getirildi

Keskinli Görsel sanatçı Rahmi Pehlivanlı’ya ait 179 adet eser Kırıkkale Valiliği katkılarıyla Kırıkkale İl Kültür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir