Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Keskin’de Cinayet
son dakika

Keskin’de Cinayet

Keskin’de Cinayet haberi tüm ilçe halkını üzüntüye boğdu. Kırıkkale iline bağlı Keskin ilçesinde yaşayan 75 yaşındaki Haydar Bozbıyık köyünde bulunan evinde ölü olarak bulundu.

KESKİN CİNAYET

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale iline bağlı Keskin ilçesinin Karafakılı köyünde tek başına yaşayan 75 yaşındaki Haydar Bozbıyık,  2000’li yılların sonlarında silahla öldürerek ceza evine girmişti. 2014 yılında tahliye olan Bozbıyık köyde yalnız yaşıyordu. Komşuları ile ilişkilerinin iyi olduğu için komşular kırıkkale haber alamadığı için güvenlik ekiplerine ulaşamadıklarını bildirdiler.  Müge Anlı Kırıkkale Cinayetlerini Çözüyor haberimizde de belirttiğimiz gibi, Kırıkkale halkı Kırıkkale ilinde yaşanan son olaylardan dolayı bir heyli tedirgin. Bozbıyık evinin kapısını çilingir yardımı ile açan güvenlik ekipleri Haydar Bozbıyık’ın yerde yatan cesediyle karşılaştılar. Olayla ilgili soruşturma başlatan güvenlik ekipleri pompalı tüfekle ateş edilerek 75 yaşındaki Haydar Bozbıyık’ın cesedi Keskin İlçe Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Haberle ilgili yapılan soruşturmada bir kişi gözaltına alındı.

Keskin Cinayet
Keskin Cinayet

KIRIKKALE’DE HER GÜN BAŞKA BİR OLAY

Gün geçmiyor ki Keskin ilçesinde veya Kırıkkale ‘de farklı farklı durumlar yaşanmıyor olsun. Kırıkkale iline bağlı Keskin ilçesinde son zamanlarda cinayet haberleri aldı başını gidiyor. İnsanlar televizyon programlarından etkilenerek gün geçtikçe şüphelenme ve korkuları artıyor. Birinden haber alınmadığı zaman hemen acaba diye başlayan soruları soruyorlar. Kırıkkale ilinde umarız daha kötü olaylar yaşanmaz.

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Keskin İlçesi İçin Cumhurbaşkanı’ndan Talimatlar

Kırıkkale haber muhabirlerine açıklama yapan Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan CAN, Keskin ilçesinin sorunlarını Cumhurbaşkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir