Ana Sayfa / Eğitim / Kırıkkale 7 ocak okullar tatil mi ?
kırıkkale 7 ocak tatil

Kırıkkale 7 ocak okullar tatil mi ?

2019 yılının Ocak ayında etkisini gösteren kar yağışı ulaşım sorunlarını getirmesi nedeniyle okulların tatil olması haberini getirdi. Kırıkkale ilinde yoğun kar yağışının meydana gelmesi sonucu 7 Ocak 2019 tarihi Pazartesi günü bir gün süre ile eğitime ara verildiği açıklandı.

Kırıkkale 7 Ocak tatilmi

Kırıkkale Haber muhabirlerinin Kırıkkale Valiliği tarafından yaptığı basın açıklamasında: “İlimiz genelinde etkili olan yoğun kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle, il merkezi ve ilçelerimizdeki tüm resmi ve özel,anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde; özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, rehberlik araştırma merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde eğitim-öğretim faaliyetlerine 7 Ocak Pazartesi günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamuda görevli hamile ve engelli çalışanlar da bu tarihte idari izinli sayılacaktır.” dendi.

Kırıkkale de bugün okullar tatil mi ? 7 Ocak Kırıkkale okullar tatil haberi. Kırıkkale ilinde öğrencilerin ve veliliğin merakla beklediği sorunun cevabı Kırıkkale Haber sayfamızın içinde. İşte Kırıkkale ilinde tatil haberimiz ile ilgili bilgiler.

Kırıkkale Valiliği tarafından yoğun kar yağışı nedeniyle etkili olan buzlanma olaylarına sebebiyet verilmemesi açısında Kırıkkale merkezi ve tüm ilçeleri dahil resmi, özel, ana, ilk, orta ve liseler ile özel eğitim merkezleri ile rehberlik araştırma merkezleri ve halk eğitim kurumu Kırıkkale 7 ocak 2019 tarihinde eğitim bir gün tatil edildi.

Kırıkkale ilinde etkili olan yoğun kar yağışının ardından yollarda meydana gelen buzlanmalar nedeniyle bugün Kırıkkale il merkezi ve merkez il ilçelerinde taşımalı eğitime bir gün ara verildi. Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahminleri ile ilgili açıklama yapılması üzerine gün boyu kar yağışının devam edeceği, kuvvetli buzlanma ve yüksek alanlarda don olaylarının yaşanabileceği kişisel su borularında donmaların meydana gelebileceği tahmin ediliyor.

Yahşihan 7 Ocak okullar tatil mi ?

Keskin 7 Ocak okullar tatil mi ?

Delice 7 Ocak okullar tatil mi ?

Bahşili 7 Ocak okullar tatil mi ?

Sulakyurt 7 Ocak okullar tatil mi ?

Balışeyh 7 Ocak okullar tatil mi ?

Karakeçili 7 Ocak okullar tatil mi ?

Çelebi 7 Ocak okullar tatil mi ?

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir