Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Kırıkkale Haber Merkezi Kesintisiz Yayın
Kırıkkale haber
Kırıkkale haber

Kırıkkale Haber Merkezi Kesintisiz Yayın

Kırıkkale Haber ilinin güncel haber sitesi  kesintisiz yayın hayatına devam ediyor. Kırıkkale ilinin medya yaklaşımını değiştiren reklamsız haber yayıncılığı ilk olarak 2011 yılında kuruldu.

8 yıl önce yayın hayatına başlayan Kırıkkale haber isim değişikliği ile Kırıkkale7 olarak siz değerli Kırıkkaleli hemşerilerimizle bir araya geldi. Kırıkkale ilinde gerçekleşen iyi-kötü güzel-çirkin tüm haberleri anında son dakika olarak sizlere duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kırıkkale medya sektöründe bulunan diğer medya firmalarına istinaden tarafsız-reklamsız haber yayın hayatını geliştirmeye devam ediyoruz. Kırıkkale ilinde “Reklam” adı altında siyasi taraf olmadan doğru ile yanlış arasındaki yorumu Kırıkkale halkına bırakıyoruz. Kırıkkale ilinde meydana gelen bu olayları üzerine seçimler vaatler bitmiyordu. Kırıkkale ilinde hiçbir siyasi partinin belediye reklam işleri müdürlüğüne aday olmadık olmayacağız. Kırıkkale medya sektöründe farklı bakış açısına sahip olacak.

kırıkkale haber
kırıkkale haber

Kabul edilenleri yaşanılanlara oranı ters bir durum oluşturmuş olacaktır. Kırıkkale ilinde bu çelişkili durumunu yaşıyor olacağını bilmenizi isterim.  Kırıkkale 7 olarak Kırıkkale Haber yayın hayatına başladığı günden beri Kırıkkale halkının gerçekleri bilme nabzı olmuştur. Başarılı insanlar kabul edilmeyecek diye bir durumun olmadığı aşikardır. Ancak kabul edilen durumların reklam adı altında yapılmasını Kırıkkale halkı kabul etmiyor olacaktır. Sezgisel olarak hissedilenler arasındaki farkın kabul edilen yöntemlerle gerçekleşmediği durumudur. Kırıkkale halkına gerçekleri gizlemenin bir durumu yoktur.  Kırıkkale ilinde gerçekleşen su kesintisinde kesintisiz canlı yayın yaparak su tamiratı yapılan bölgedeki durumu tüm Kırıkkale ile paylaştık. Keskin ilçesinde gerçekleşen su kesintileri halkın isyanını canlı yayınlarda paylaştık. Kırıkkale ilinin ihtiyacı olan anlık TV hizmetini siz değerli Kırıkkale halkına sunduk.

kırıkkale haber
kırıkkale haber

İş böyle olunca yeni ekibimizle gümbür gümbür geliyoruz. Kırıkkale medyasına yeni bakışı kazandıracak Kırıkkale haber sitemiz yayın hayatı hızını kazanıyor. Sizde sosyal medya hesaplarınızdan bizlerim haberimizi paylaşarak daha çok kişinin okumasını sağlayarak destek verirseniz çok mutlu oluruz. Haberlerimizin altına olumlu-olumsuz öneri-şikayet olarak yorum yaparsanız memnuniyetle yayınlayıp gerekli aksiyonlar almamızda kendimizi geliştirmemize yardımcı olursanız mutlu oluruz. Bizleri takip edip okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Kırıkkale Haber olarak bizleri paylaşmayı unutmayın..

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir