Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Kırıkkale Haber Merkezinin Sunduğu
kırıkkale haber

Kırıkkale Haber Merkezinin Sunduğu

Kırıkkale Haber sitelerinin sunduğu merkez haberler kanalımıza hoş geldiniz. Siz değerli okurlarımızla karşılaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Kırıkkale ilinde neler oluyor bitiyor gelin beraber Kırıkkale haber aracılığıyla öğrenelim.

KIRIKKALE HABER MERKEZİ

Tarih 7 Şubat 2019 tarihini gösterirken Kırıkkale kanallarında son dakika haberleri ile sizlerle karşınızda olmak istiyoruz. Kırıkkale ilinde sinir krizi geçiren bir anne oğlunun ilkokul öğretmenine saldırdı. Okula gelen anne öğretmene doğru önce bir kaç söz söyledikten sonra elinde bulunan kesici, delici alet ile ilkokul öğretmenin suratına koluna saldırdı. Yüzü-gözü kan içinde olan öğretmen hastaneye kaldırıldı. Saldırı sonrası bir sınıfta sinir krizi geçiren anne, olay yerine gelen emniyet ekiplerine teslim oldu. Olay güvenlik kameralarına an ve an yansıdı. Annenin olaydan sonra ki adli durumu Kırıkkale halkı tarafından merak edilen konular arasında.

Kırıkkale Haber diye güzel şeyleri anlatmak istiyoruz. Kırıkkale ilinde olaylar maalesef hiç bitmiyor. Öncelikle saygısızlık oluyor, iftira oluyor. Neyse ki güzel şeylerde oluyor, gelin siz değerli Kırıkkale halkına güzel şeylerden de bahsedelim. Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Avukat Ahmet ÖNAL, Kırıkkale Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğine bir adet dizüstü bilgisayar hediye etti. Başkan ÖCAL, Milletvekiline teşekkürlerini iletti. Bakmayın böyle kötü Kırıkkale haberler paylaştığımıza güzel şeyleri de paylaşmadan geçmiyoruz.

HABERİN MERKEZİ KIRIKKALE HABER

Kırıkkale Haber merkezinin sunduğu haberleri okudunuz. Sizlere daha güzel başka Kırıkkale haberlerle yine karşınızda olmak ümidiyle, umudunuzu kesmeyin Kırıkkale ilin güzel günler olacak. Yerel seçimlerde kimin hangi adaya veya partiye oy vermesi gerektiğini kendi hür iradesiyle belirleyecektir. Birden fazla kişi yanılıyor olmayacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir