Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Kırıkkale Haber Ocak Sonu Bilgileri
kırıkkale haber içeriklerinde Kırıkkale7 sitesinin Ocak 2019 döneminde neler olup bittiğini bu içerik sayfası sayesinde öğrenebileceksiniz.

Kırıkkale Haber Ocak Sonu Bilgileri

Kırıkkaleli Şehidimiz Emrah PEKDOĞAN’ın kadrajından çekilmiş fotoğraflar düzenlenerek bir halka açık sergi halinde sunuldu. Sergiye Kırıkkale Haber muhabirlerinin çekimlerine göre tüm Kırıkkale protokolü katıldı.

Kırıkkale Haber edinmiş olduğu bilgilere göre, 2016 yılında İstanbul ilinde düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan Şehit Polis Emrah PEKDOĞAN’ın kadrajından çekilen fotoğraflar Kırıkkale halkı ile haber sevenleriyle buluştu. Sergiyi inceleyenler fotoğrafları çok beğendiler.

Başka bir Kırıkkale haberimiz Kırıkkale iline bağlı Sulakyurt ilçesinden geliyor sevgili okuyucularımız. Yalnız burada olanlar ve olaylar sonrası yorumlar Kırıkkale haberler gerçekten çok ilginç durumda. Sulakyurt Barajında balıkların yumurtlama dönemi yaşanıyor. Balıkların sayılarının kat ve kat büyüyeceği zamanda bazı vatandaşlar bu balıkları ağ atarak toplamak isterken bazı hayvan sever vatandaşlar sayesinde Jandarma ekiplerine bildirmeleri ile birlikte yakalandılar. Balıklarda ağlardan geri baraja atarak üreme dönemlerini engellemeden devam ettirilmesi sağlandı.

Sulakyurt Belediye Başkanı ve aynı zamanda MHP Sulakyurt Belediye Başkanı Adayı İsmail BİLDİK, 31 Mart 2019 seçimlerinde çalışmalarını yürüteceği bir seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi. Açılışa MHP Kırıkkale İl Teşkilatı ve adayları katıldı.

Kırıkkale ilinde habercilik adı altında garip şeyler gerçekleştiriliyor. Bu biraz övgü mü yergi mi hak mı hukuk mu bilmiyoruz. Bu yüzden her şeyi paylaşmakta açıkçası istemiyoruz. Artık bizde şüphelenmeye başlıyoruz. Tüm illerde ücretsiz olan bir durum sadece Kırıkkale’ye özgü ücretsiz gibi insanların acıları üzerinden iyilik yapıldığını söyleyerek paylaşımlarda bulunuluyor bununda haber olarak bir etik olmadığını düşünmüyoruz.

Siz değerli Kırıkkale haber okuyucularına güzel sizi sevindirecek, umutlandıracak haberlerle bülteni kapatmak isterdik ama son haberimiz bir üçüncü sayfa haber. Iğdır’da sınıf öğretmenliği yapan Kırıkkaleli N.Y. , okul arkadaşları tarafından haber alınamadı. Şüphelenen arkadaşları durumu polis ekiplerine bildirmek istediler. Kırıkkaleli öğretmenin Kırıkkale haber edindiği bilgilere göre, kapısına gelen emniyet ekipleri kapıyı çilingir yardımıyla açtılar. Kapı açıldığında tavana kendini asarak intihar eden öğretmenle karşılaştılar. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, öğretmenin bir takım ailesel sorunları olduğu öğrenildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir