Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Kırıkkale7.Com Açıldı
kırıkkale7
kırıkkale7

Kırıkkale7.Com Açıldı

Merhaba Değerli Okuyucularımız,

Sizler için yenilendik. Kırıkkale iline daha kaliteli haber içeriğini tanıtmak için Kırıkkale ilinin güncel haberlerini Kırıkkale haber olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Mevcut bakış açısında globalleşen dünyanın kabul edilebilir olduğunu sevmekten yaşanmış bulunuyoruz.

KIRIKKALE7.COM YENİ HABER SİTESİ

Kırıkkale alternatiflerine bakıldığına olmayan bir yapıya geçiş bulunuyoruz. Kırıkkale7 olarak marka değerinin açılışının yapıldığının sevincini vermiş bulunuyoruz. Peki neler olacak Kırıkkale7.com’da derseniz neler olmayacak ki. Öncelikle şunu belirteyim 7 gün 24 saat saat haberler canlı olarak bulacaksınız. Burada kabul edilen haberlerin dışında Kırıkkale 7 olarak markalaşmanın yanında en kısa zamanda gazetemizin çıktığını bilmenizi isterim. Merkez ve ilçelerde gerçekleşen olayların sebeplerini yine bizden öğreneceksiniz. Yeni haber sitemizin yeni olduğuna bakmayın. 2011 yılından beri gelen köklü tecrübemiz ve daha fazlasının kabul edildiğini görüyoruz. Sosyal medyalarda ses getiren paylaşımlar, Kırıkkale halkının üzüntüsünü sevincini yaşadığımızı bilmenizi isterim. Habercilik açılışına yeni olarak açıldı getirilmesi kabul edilmesi gerektiğini düşündürüyor. Farklı bakış açıları ile yaşanılan durumların kabul edilebilir olması Kırıkkale halkının her zaman Kırıkkale 7 olarak yanında olduğumuzun göstergesidir.

KIRIKKALE İLİNİN HABER SİTESİ

Kırıkkale iline alternatifi bulunmayan bir sitemiz olacak. 7 gün 24 saat bağımsız reklamsız haber anlayışını kabul etmiş olmanız ne kadar güzel bir şey olacak. Burada yapılan gerçekleşen her şey Kırıkkale ilinin farklı gazetelerinden değil Kırıkkale ilinin gerçek gazetesi olacak. Artık internet gazeteniz Kırıkkale7.Com aracılığıyla okuyabileceksiniz. Kırıkkale toplu taşıma araçlarının sorunundan kaldırımda bulunan araçlara. Kırıkkale sokak köpeklerinden, su kesintisi haberlerine. Belediye başkanı seçimlerinde Kırıkkale adaylarından, hangi partinin ne kadar hangi mahalleden kazandığına kadar burada her şeyi bulabileceksiniz.

HABERCİLİK 71 BİZLE BAŞLADI

Habercilik 71 ile başladı Kırıkkale ilinde bizde başladığı gibi bizle devam edecektir. Farklı duyurularından incelemelerden bakılmadan biz burada sizlere güncel olayları Kırıkkale tadından vermeye çalışacağız. Biz çok büyük ekip olmasakta Kırıkkale ilinde hizmet veren en büyük ekiplerden birinin olacağını bilmenizi isterim. Kırıkkale tadından yaşanılan haberler burada yaşanacak. Bizim köklü tecrübemiz Kırıkkale haberciliğine yeniden başka bir tat bırakacak. Eskilerden kimsenin olmadığı zamanlarda Kırıkkale halkına burada hizmet vermekten mutluluk duyduğumuzu tüm Kırıkkale halkına duyurmak isteriz.

TEŞEKKÜR EDERİZ

Bizleri kabul edip evlerinizde, iş yerinizde, okulda, gurbette takip ettiğiniz için bütün çalışma arkadaşlarımız adına teşekkür eder, mutlu haberler okumanızı dileriz. Hoş çakalın..

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir