son dakika

Kırıkkale7 Sitemiz Geri Döndü

Kırıkkale iline hizmet aşkıyla yaşayan ekibimiz ile birlikte habercilik anlayışını sizlere sunduğumuz hizmetle mutluluk duyuyoruz. Kırıkkale haber sitemiz güncelleme çalışmaları tamamlanmış olup daha güçlü bir halde sizlerle birlikteyiz.

Kırıkkale7 olarak gündeme bomba gibi düşen haberleri anlık olarak sizlere bildireceğimiz için çok mutluyuz. Belki bizi tanımayanlar için sizlerle olan hikayemizi bir anlatmak istedik. Kırıkkale7 ekibimiz 2011 yılının soğuk bir kış günü birleştirildi. Yaklaşık 3 yıllık kesintisiz yayın hayatı ile Kırıkkale ilinin en çok takip edilen internet haber gazetesi olduk. Sosyal medya üzerinden 10.000 üzerinde takipçimiz sayesinde haberleri hem kendimiz hemde takipçilerimiz bizlere ulaştırmaktaydı. Bu durum gazete ve televizyon çalışmalarımızla birlikte yenilik kazandı. Bir süre ara veren ekibimiz aradan kısa bir süre sonra yine buluştu. Son gündemi yarıda bırakmanın heyecanıyla tekrar işlere koyulduk uğraştık pes etmedik ve bir yerlere yine geldik ancak daha büyük projelerin bizlerle olması gerektiği için Kırıkkale iline daha büyük hizmetler yapmak için projelerimize yoğunlaştık. Bugun Kirikkale7.Com ile sizlerleyiz. Kırıkkale halkını en üst düzeyde hizmet vermeye hazırız.

Siz değerli Kırıkkaleli hemşehrilerimizle kazanacağız!

Check Also

Kızılay Kırıkkale Şubesi Yardım Kampanyası

Türk Kızılay Kırıkkale şubesi Kırıkkale’de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Covid-19 pandemik salgını nedeni ile evinden çıkamayan işsiz,yaşlı,mağdur ailelere gıda yardımına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir