Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Mahir YILMAZ Kimdir ?
MAHİR YILMAZ KİMDİR

Mahir YILMAZ Kimdir ?

31 Mart 2019 tarihinde Kırıkkale ilinde gerçekleşecek olan yerel seçimde, partilerin Kırıkkale Belediye Başkan Adaylarının kim ve ne iş yaptığı merak edilen konular arasında. İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir Yılmaz kimdir ne iş yapar hayatına dair biyografisini siz Kırıkkale haber takipçileri ile paylaşıyoruz.

Kırıkkale haber muhabirlerinin öğrendiği bilgilere göre, İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mahir YILMAZ, 1955 yılında Kırşehir ilinde dünyaya geldi. Eğitim hayatına Kırşehir ilinde başlayan YILMAZ, orta öğretim hayatının devamında Kırıkkale de tamamladı. Yıllar 1978’yi gösterirken girmiş olduğu Üniversite Giriş Sınavında başarılı bir puan alan YILMAZ, Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesine bağlı Makine Mühendisliği Bölümünü kazandı.

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra iş hayatına atılan Yılmaz, 1985 yıllarında ticaretle uğraştı. Kırıkkale Üniversitesi’ne bağlı Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümünde derslerde eğitim verdi. 1989 yıllarında Kırıkkale Belediye Başkanlığında ESO İşletme Müdürlüğü görevi yaptı.

Mahir YILMAZ evli ve iki çocuk babasıdır. Yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca’yı iyi derecede bilmektedir.

2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı seçilmiştir.

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Seçim Sonuçlarında Mahir YILMAZ’ın oy sonucu belediye başkan sonucu sitemizde yer alacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir