Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / MHP Kırıkkale Yerel Seçimler Hacılar Programı
mehmet koyuncu

MHP Kırıkkale Yerel Seçimler Hacılar Programı

MHP Hacılar Belediye Başkanı Adayı Mehmet Koyuncu , 2019 yerel seçimler çalışmasına devam ediyor. Koyuncu seçim çalışmasını Hacılar Kasabında düzenlediği programda hemşehrilerine seslenerek: “Benim tek derdim Hacılar olacak.” dedi.

Kırıkkale Haber muhabirlerimiz, Kırıkkale Yerel Seçim Sonuçları’nı değiştirecek her bir hamleyi takip etmeye devam ediyor. Kırıkkale ilinde partiler düzenledikleri programlarla Kırıkkale halkına vaatlerini anlatmaktalar. MHP Kırıkkale Belediye Başkanı Adayı, hemşehrilerine seslenerek tek derdinin Hacılar olduğunu söyledi. Kırıkkale iline birlik beraberlik mesajlarının verildiği programda davul, zurna çalındı, havai fişekler patlatıldı. MHP İl ve İlçe Teşkilatının katıldığı programda kasabanın MHP ile kanacağını söylediler. Programın düzenlediğin saatte artan yağış programın akışını zorlaştırdı. Programda ilk konuşmayı MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal BALOĞLU yaptı.

Kırıkkale Haber muhabirlerinin kaydettiği il başkanı konuşmasında, Aday Adayı olarak partiye başvuran herkese teşekkür ettiğini. Hepsinin partiye öz verili olarak çalıştığını söyledi.  Hacılarda ki kavga ve gürültünün artık bu seçimlerden sonra ortadan kalkacağını belirtti. Seçim günü gecesi yine aynı yerde kutlama yapmak istediğini BALOĞLU, aynı gün burada daha fazla kalabalık ile zaferi kutlamak istediğini belirtti.

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Keskin İlçesi İçin Cumhurbaşkanı’ndan Talimatlar

Kırıkkale haber muhabirlerine açıklama yapan Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan CAN, Keskin ilçesinin sorunlarını Cumhurbaşkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir