Kırıkkale Kaza

Millet Bulvarı’nda Park Halindeki 5 Araca Çarptı Kaçtı

Kırıkkale ilinde İstanbul, Ankara da yaşanan olayların benzerleri yaşanmaya devam ediyor. Merkez ilçesi Millet Bulvarında park alanında park halinde olan 5 adet araca hızlı bir şekilde çarpıp kaçan sürücü emniyet ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale ili Merkez ilçesinde bulunan Millet Bulvarında park halinde yan yana bulunan 5 adet araca hızlı ve dikkatsiz bir şekilde kullanan acemi sürücü araçlarda maddi hasarlar meydana getirdi. Olay yerinde araçlara çarptıktan sonra bir süre hareketsiz kalan sürücü olay yerinde hızla uzaklaştı. Kaza yaptıktan sonra kaçarken Güvenlik Kameralarının olduğunu atlayan kaçak şoför araç sahiplerinin emniyet ekiplerine bildirilmesi üzerine güvenlik kameralarından tespit edilip yakalanması için çalışma başlatıldı. Kısa sürede caddelerde sürekli gezen ve şüpheli hareketlerde bulunan acemi sürücü yakalandı. Araçlarda maddi hasara ve kamuya ait elektrik direğine çarparak zarar veren sürücü ile ilgili soruşturma sürüyor.

Check Also

Kırıkkale7 Sitemiz Geri Döndü

Kırıkkale iline hizmet aşkıyla yaşayan ekibimiz ile birlikte habercilik anlayışını sizlere sunduğumuz hizmetle mutluluk duyuyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir