Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Müge Anlı Kırıkkale Kadın Cinayetinin Detayları

Müge Anlı Kırıkkale Kadın Cinayetinin Detayları

Kırıkkale ilinde gerçekleşen cinayet olaylarının ardı arkası kesilmezken, olayın arka tarafında yaşananların detaylarını öğrenince insanların tüyleri diken diken oluyor. Müge Anlı programında aranan Kırıkkale de yalnız yaşayan Feride E.’ın korkunç bir cinayete kurban gittiği öğrenildi.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre 2019 yılında Ocak ayından beri kayıp olan Feride E.’ın katil zanlısının ifadesinde yumruk atarak öldürdükten sonra Feride E.’ı cesedini ortadan kaybettirmek için parçalayıp yaktığı gerçeği ortaya çıktı. Televizyon programına katılan katil zanlısının lehine olan konuları öğrenmek için televizyon programında yayına çıktığını belirtmesi herkesi şaşırttı. Feride E.’ın katil zanlısının en son kendisiyle buluşan kişinin bulunmasıyla ortaya çıktı.

Kırıkkale haber bilgilere göre, Feride E. ile katil zanlısının İnternet Ortamında tanıştıklarını telefonla görüşmeye başlayıp Ankara’da buluştukları öğrenildi. Feride E.’nin geçinemediği için bir kaç kez para verdiğini daha sonra artık görüşmek istemediğini belirtmesi üzerine katil zanlısını tehdit ettiğini ailesine ve çocuklarına her şeyi anlatacağını söyleyerek tehdit edildiğini söyledi.

Kısa bir süre sonra arbede yaşanması üzerine katil zanlısı Feride E.’ye vurdu. Arabayla ailesinin eski evine getirdiğini burada garajda cesedi parçalayıp, sobada yaktığını söyledi. Daha sonra arabayla evin önünde ki kontenıra sobayı koyarak çöpçülerin sobayı alıp gittiklerini açıkladı. Aradan iki gün sonra telefonla televizyon programına davet edildiğini lehine olan şeyleri öğrenilmesi için daveti kabul ettiği öğrenildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir