Ana Sayfa / Ekonomi / Otomobilin Camını Kırıp 15 Bin Lira Çaldılar
Kırıkkale Hırsızlık

Otomobilin Camını Kırıp 15 Bin Lira Çaldılar

Kırıkkale ilinde akıl almaz olaylar yaşanmaya devam ediyor. Kırıkkale haber olarak bugünde araç içerisinde bulunan 15 Bin Türk Lirasını çalan hırsızlık haberiyle karşınızdayız.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale Merkez ilçesi Ovacık Mahallesi’nin en işlek caddelerinden biri olan Hürriyet Caddesi’nden karşınızdayız. Organizasyon salonu işletmeciliği yapan İsmail Ö. , bir bankadan kredi olarak çekmiş olduğu 15.000 Türk Lirasını otomobilinin koltuğuna koyarak bir işinin çıkması üzerine aracından ayrıldı. Araç yakınından geçen hırsızlar, araç içerisinde destelerle parayı görmeleri üzerine aracın yan camını kırıp koltuk üzerinde bulunan parayı alarak olay yerinden bir araba yardımıyla kaçtılar.

Kırıkkale ilinin en işlet caddelerinden olan Hürriyet Caddesinde kaçmaya çalışan üç zanlı trafikte sıkışıp kaldılar. Araçtan birinin inerek koşarak uzaklaşması üzerine diğer iki zanlı caddede ki diğer araçlara çarparak olay yerinden kaçtılar. Araç sahibi olay yerine gelmesi üzerine parasının çalındığını anlayıp hemen emniyet ekiplerine haber verdiler. Olay yeri inceleme ekipleri hırsızların yakalanması için parmak izi incelemesinde bulundular. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir