öldürüldü
öldürüldü

Sanayi Mahallesinde Bahçesinde Öldürüldü

Kırıkkale ili merkez ilçesine bağlı Sanayi mahallesinde kan donduran olaylar yaşandı. Evinin bahçesinde çıkan tartışmada baba öldü, oğlu ise ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Kırıkkale haber muhabirlerinin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale Sanayi Mahallesinde 1327. sokakta akıl almaz olaylar yaşandı. Ertan Ş. ile 16 yaşında ki oğlu Serhat Can Ş. evlerinin bahçesinde kimliği bilinmeyen kişiler tarafından tartışmaya başladılar. Tartışmaya başladıkları kişi sayısının iki olarak Kırıkkale haber muhabirlerine söylendi. Dört kişinin tartışması git gide önce fiziksel olarak devam etti sonra ise kimliği bilinmeyen kişiler baba oğluna ateş etti. Olayı fark eden komşuları hemen 112 hızır acil servisini aradılar. Olay yerine gelen 112 acil hızır ekibi baba oğul hastaneye kaldırılar. Baba Ertan sağlık ekiplerinin müdahalelerine cevap veremedi. Oğul Serhat Can yoğun bakımda ağır yaralı olduğu öğrenildi.

Emniyet ekipleri tarafından olayda geniş çaplı çalışma başlatıldı. Kırıkkale haber olarak anlık haberler sizlerle.

Check Also

Kırıkkale7 Sitemiz Geri Döndü

Kırıkkale iline hizmet aşkıyla yaşayan ekibimiz ile birlikte habercilik anlayışını sizlere sunduğumuz hizmetle mutluluk duyuyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir