Ana Sayfa / Kırıkkale Haber / Serdar Yarar Kimdir ?
Serdar Yarar

Serdar Yarar Kimdir ?

Türkiye de Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi arasında yerel seçim ittifakı olmasından kaynaklı şehirlerde tek taraflı aday gösterilirken Kırıkkale ilinde ittifaka gidilmedi. Kırıkkale ilinden mevcut Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Ak Parti Belediye Başkan Adayı olurken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkanı Adaylığına Serdar Yarar seçildi.

Kırıkkale ilinde kısmen tanınan Serdar Yarar hakkında kişisel bilgileri Kırıkkale haber ayrıcalığıyla paylaşıyoruz. MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Serdar Yarar, 1981 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlk öğretimden lise öğretimine kadar Kırıkkale ilinde tamamladı. Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. Eğitim hayatını tamamlamasının ardından 1996 yıllarından 1999 yıllarına kadar Kırıkkale Ülkü Ocaklarında çeşitli unvanlarda görev yaptı. 2002 yılında Kırıkkale ilinde başladığı ticaret hayatını büyüten Yarar, Türkiye’nin geniş bir kısmında ticari faaliyetler göstermektedir.

Serdar Yarar iş hayatı ile birlikte, 2005 yılından 2007 yılına kadar Kırıkkale Ülkü Ocakları II. Başkanlığı görevi yaptı. Daha sonra MHP Kırıkkale Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttü.

31 Mart 2019 yerel seçimlerde Serdar Yarar, MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı seçildi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ferman Aldemir

Kırıkkale SMMM Odası Başkanı Güven Tazeledi

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs 2019 tarihinde planlanan genel kurul toplantısını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir