tır kazası

Tır Şoförü Sıkıştırdı İki Araç Kaza Yaptı

Kırıkkale ilinde bir TIR şoförünün otomobili sıkıştırması sonucu, otomobil bariyerlere çarptı, kaza yapan aracın arkasında ki otomobil de kaza yapan araca çarparak durabildi.

Kırıkkale haber muhabirlerimizin edindiği bilgilere göre, Kırıkkale-Ankara kara yolu üzerinde bulunan Kırıkkale Üniversitesi-Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi alanı arasındaki alanda akşam saatlerinde bir trafik kazası meydana geldi. Kazaya karışan araçların iddialarına göre, Erdem Ü.’nün kullandığı 06 EB 7201 plakalı aracı sıkıştıran bir TIR şoförü, Erdem Ü.’nün beton bariyerlere çarpmasına neden oldu. Erdem Ü.’nün arkadasın da hareket halinde olan Onur Ö.’nün kullandığı 52 FT 7201 plakalı araç ise öndeki araca çarparak durabildi. Olay yerine gelen Emniyet ve Sağlık ekiplerinin incelemesi sonucu, araç içlerinde bulunan 5 kişinin yaralandığı ve kazayla ilgili maddi hasarın oluştuğu tespit edildi. Kazada yaralanan vatandaşlar Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Acil Servis’ine tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Olay yerinde yapılan incemeler nedeniyle tek şerit kullanıma kapatıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Check Also

Kırıkkale7 Sitemiz Geri Döndü

Kırıkkale iline hizmet aşkıyla yaşayan ekibimiz ile birlikte habercilik anlayışını sizlere sunduğumuz hizmetle mutluluk duyuyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir